Výnimočné miesto pre Váš výnimočný deň

Sme radi, že ste zavítali na tieto stránky, pravdepodobne hľadáte výnimočné miesto pre Váš veľký deň D. Tak to máme pre Vás dobrú správu. Našli ste to správne miesto – kaštieľ v Krasňanoch v blízkosti Žiliny.

V kaštieli sa pri rekonštrukcii snažíme zachovávať skutočné historické hodnoty, takže nenájdete napodobneniny drahých kusov nábytku zasadených do moderných priestorov. V kaštieli je mnoho vecí, ktorých sa v múzeu nemôžete ani dotknúť. 

Sme kaštieľ, ktorý svoje brány otvoril ľuďom, aby čaro histórie mohli zažiť na vlastnej koži, zažiť niečo výnimočné. U nás sa budete cítiť sa ako princ a princezná vo Vašom kaštieli, ktorý môže byť Váš ako dlho chcete.

V KAŠTIELI SI MÔŽETE PRENAJAŤ:
  • kaplnku v kaštieli na sobášny obrad,
  • priestory divadelnej sály,
  • celý areál parku kaštieľa,
  • apartmány na ubytovanie hostí,
  • priestory historickej jedálne,
  • priestory sály zbraní,
  • priestory vínnej pivnice,
  • iné priestory podľa individuálnej dohody.

V kaštieli v blízkosti mesta Žilina nájdete kaplnku na sobáš, priestory divadelnej sály vhodné pre hostinu s kapacitou 136 ľudí, 3 ha parkapartmány s historickým nádychom pre ubytovanie hostí. Park s jazierkom sa dá využiť na sobášne obrady, hostinu, fotografovanie alebo len tak oddych a prechádzky hostí. Počas Vašej svadby ste v kaštieli len Vy, Vaši hostia a čarovná atmosféra bez ruchu okolia. Pre spestrenie programu Vašich hostí máte možnosť individuálnej prehliadky či ochutnávky vo vínnej pivnici. Ak chcete vedieť čo všetko ponúka kaštieľ a ako by mohla vyzerať Vaša svadba, obráťte sa na nás, radi Vám zodpovieme otázky.

Rozhodnutím sa pre svadbu v kaštieli Krasňany získate to, že Váš deň bude pre Vás aj Vašich hostí niečím výnimočným. Nemáme balíčky z ktorých si musíte vybrať, kreativite sa medze nekladú a každá svadba je na mieru. Radi zrealizujeme Vaše predstavy a priania v rámci možností kaštieľa a spolupracujúcich podnikov.

V roku 2020 sme pre zlepšenie služieb v gastronómii spustili do prevádzky novú kuchyňu so špičkovými kuchármi , personálom, kde dbáme na lokálnych domácich dodávateľov. Ukončili sme spoluprácu s cateringovými spoločnosťami.

Scroll to Top