Svadba v kaštieli

Kaštieľ Krasňany / Svadba v kaštieli

Sme radi, že ste zavítali na tieto stránky, pravdepodobne hľadáte výnimočné miesto pre Váš veľký deň D. Tak to máme pre Vás dobrú správu. Našli ste to správne miesto – kaštieľ v Krasňanoch v blízkosti Žiliny. V kaštieli sa pri rekonštrukcii snažíme zachovávať skutočné historické hodnoty, takže nenájdete napodobneniny drahých kusov nábytku zasadených do moderných priestorov. V kaštieli je mnoho vecí, ktorých sa v múzeu nemôžete ani dotknúť. Sme kaštieľ, ktorý svoje brány otvoril ľuďom, aby čaro histórie mohli zažiť na vlastnej koži, zažiť niečo výnimočné. U nás sa budete cítiť sa ako princ a princezná vo Vašom kaštieli, ktorý môže byť Váš ako dlho chcete.

V KAŠTIELI SI MÔŽETE PRENAJAŤ:
  • kaplnku v kaštieli na sobášny obrad,
  • priestory divadelnej sály,
  • celý areál parku kaštieľa,
  • apartmány na ubytovanie hostí,
  • priestory historickej jedálne,
  • priestory sály zbraní,
  • priestory vínnej pivnice,
  • iné priestory podľa individuálnej dohody.

V kaštieli v blízkosti mesta Žilina nájdete kaplnku na sobáš, priestory divadelnej sály vhodné pre hostinu s kapacitou 100 ľudí, 3 ha park a apartmány s historickým nádychom pre ubytovanie hostí. Park s jazierkom sa dá využiť na sobášne obrady, hostinu, fotografovanie alebo len tak oddych a prechádzky hostí. Počas Vašej svadby ste v kaštieli len Vy, Vaši hostia a čarovná atmosféra bez ruchu okolia. Pre spestrenie programu Vašich hostí máte možnosť individuálnej prehliadky či ochutnávky vo vínnej pivnici. Ak chcete vedieť čo všetko ponúka kaštieľ a ako by mohla vyzerať Vaša svadba, obráťte sa na nás, radi Vám zodpovieme otázky.

Rozhodnutím sa pre svadbu v kaštieli Krasňany získate to, že Váš deň bude pre Vás aj Vašich hostí niečím výnimočným. Nemáme balíčky z ktorých si musíte vybrať, kreativite sa medze nekladú a každá svadba je na mieru. Radi zrealizujeme Vaše predstavy a priania v rámci možností kaštieľa a spolupracujúcich podnikov. Stravovanie je riešené cateringom, v prípade záujmu vieme odporúčať spoločnosti, s ktorými máme dobré skúsenosti a s ktorými radi spolupracujeme. Tým, že si vyberáte rôzne externé spoločnosti je zaručená jedinečnosť každej svadby.