Starejší

Nájsť dobrého starejšieho je náročné, pretože na túto úlohu treba osobu, ktorá vie, čo má kedy robiť a ovláda svadobné tradície. Starejší má skrátka byť „veselý profesionál“. Niektorí si vyberajú starejšieho z rodiny, mnohí si však za starejšieho najímajú profesionálneho zabávača.

Povinnosti starejšieho začínajú už pred svadbou, hoci väčšina sa udeje v deň svadby. Starejší má napríklad priviesť ženícha k neveste, odpýtať nevestu od rodičov a poďakovať im za výchovu – teda vedie odobierku, prednáša prípitok, a nakoniec sa stará o zábavu a celý priebeh svadobnej hostiny . Starejší musí dohliadnuť, aby zábava na svadbe neviazla. Každý sa musí na svadbe baviť. 

Starejšieho úlohou je postarať sa, aby sa zo svadby stal úžasný zážitok pre novomanželov a svadobných hostí, a čo najviac odbremeniť novomanželov od organizačných starostí. Profesionálny starejší – svadobný moderátor je osoba ktorá za vás na seba prevezme všetku organizačnú činnosť a zábavu aby ste si aj vy čo najviac užili zábavu vo váš jedinečný svadobný deň.

Scroll to Top